ActualitateSliderSocialUltima ora
Expoziție de arhitectură în Târgu Jiu
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2023/06/355711223_717634347034833_8288727354552647484_n.jpg)
Miercuri, 21 iunie, începând cu ora 18:00, în sala de la demisol a Muzeului Național “Constantin Brâncuși” Târgu Jiu, va avea loc expoziția de arhitectură “Absolventul” a elevilor de la Liceul de Arte “Constantin Brăiloiu” Târgu Jiu! Coordonatorii proiectului sunt arhitectul Alexandru Hortopan și artistul plastic Cata Negrea.