ActualitateSliderSocialUltima ora
Tineri de 19 și 23 de ani din Motru – prinși la furat dintr-o mașină
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2022/12/masina.jpg)
Astăzi, în jurul orei 00:40, 2 tineri de 19 și 23 de ani din Motru au fost prinși de în timp ce sustrăgeau bunuri dintr-un autoturism staționat pe o stradă. Polițiștii le-au întocmit tinerilor dosar penal, urmând să continue cercetările pentru documentarea întregii activități infracționale a celor doi.