ActualitateSliderSocialUltima ora
Recenzorii își vor primi banii în această săptămână
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2022/10/WhatsApp-Image-2022-10-05-at-15.18.34.jpeg)
Recenzorii care au participat la activitatea de recenzare a cetățenilor din Municipiul Târgu Jiu urmează să primească banii joi, 6 octombrie, între orele 12:00-16:00 și vineri între orele 08:00-13:00, la casieria din incinta Primăriei Municipiului Târgu Jiu. Sumele de bani au fost încasate, autoritățile fiind pregătite să îi distribuie fără a se pune problema unei întârzieri. Pe pagina sa de socializare, primarul Marcel Romanescu a declarat că cei implicați în procesul de recenzare merită cu prisosință acești bani, având în vedere eforturile depuse, greutățile întâmpinate în teren și toate dificultățile de care s-au lovit pe parcursul acestei acțiuni.