Ultima ora
UCB prelungește perioada de admitere
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2017/09/foto_UCB.jpg)
Universitatea ”Constantin Brâncuși” din Târgu-Jiu prelungește perioada de înscriere pentru Concursul de Admitere 2016, sesiunea septembrie, până luni, 18 septembrie, ora 17:00, la toate facultățile, cu excepția Facultății de Științe Medicale și Comportamentale.
Informații complete despre admiterea 2017 la Universitatea ”Constantin Brâncuși” din Târgu-Jiu se găsesc pe site-ul http://www.utgjiu.ro/ .