Actualitate
Zeci de persoane, în audiență la primar
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2017/07/audiente-1.png)
Zeci de persoane s-au așezat, în această dimineață, la coadă pentru a intra în audiență la primarul Marcel Romanescu. Problemele sunt multe. Cu probleme care țin de fondul funciar la cele legate de locuințe, oamenii s-au înscris să discute cu primarul. Din păcate, pentru că au fost foarte mulți, câțiva dintre ei se vor întoarce și săptămâna viitoare pentru că astăzi au făcut cale-ntoarsă.