Ultima ora
Gheorghe Paraschivu a revenit la Finanțe
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2017/06/vlcsnap-2017-06-08-17h49m27s634.png)
Gheorghe Paraschivu s-a întors pe postul de șef al Trezoreriei Gorj imediat după ce a fost schimbat din funcția de prefect. Este finanțist de profesie și a revenit, practic la prima sa dragoste.
Care sunt cele mai plăcute experiențe din postura de șef al Prefecturii Gorj, aflați, la Jurnal. Gheorghe Paraschivu a vorbit, într-un interviu pentru Gorj TV, despre perioada de la conducerea Instituției Prefectului.