Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
ActualitateSliderSocialSportUltima ora

Aventura României la EURO 2024 s-a terminat în optimi!

Meciul România – Olanda s-a încheiat! Din păcate scorul nu a fost în favoarea noastră, astfel că olandezii au încheiat tabela cu 3-0.

Tricolorii au început extrem de bine meciul și au avut și ocazii, însă olandezii au reușit să deschidă scorul la chiar prima ocazie importantă a lor, prin Gakpo. La pauză s-a intrat cu scorul de 1-0 pentru naționala lui Ronald Koeman, iar băieții pregătiți de Edi Iordănescu au încercat să restabilească egalitatea, însă, din păcate, nu și-au creat nicio șansă importantă. Donyell Malen a fost introdus la pauza meciului, iar schimbarea s-a dovedit una extrem de inspirată, întrucât olandezul a punctat de două ori (83 și 90+3) și a stabilit rezultatul final.

Aventura României la EURO 2024 s-a terminat în optimi! Totuși, scorul de pe tabelă nu a reflectat diferența din teren.