ActualitateSliderSocialUltima ora
Accident feroviar
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2024/06/Screenshot_20240611_223804-728x470.jpg)
In acest moment intervenim pentru gestionarea unei situatii de urgenta generata de un accident feroviar. O persoana a fost călcată de un tren de persoane undeva in zona pasajului din 9 Mai. Trenul se deplasa catre Tg-Jiu, iar apelul a fost initiat de catre conductor.L
La fata locului s-au deplasat mai multe echipaje pentru descarcerare si echipaje medicale din cadrul ISU Gorj si SAJ Gorj.Din informatiile apelantului, persoana nu prezinta semne vitale. Revenim cu detalii . Transmite ISU Gorj.