Pentru indexActualitateSliderSocialUltima ora
Vrea învătământ de calitate
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2024/06/0b4de0634995b50f026e4ce0afc64badmaxim-780x470.jpg)
Directorul Colegiului Economic „Virgil Madgearu” din Târgu Jiu a mers la vot în această dimineață și a spus că a votat pentru un învățământ de calitate.
Directorul Colegiului Economic „Virgil Madgearu” din Târgu Jiu a mers la vot în această dimineață și a spus că a votat pentru un învățământ de calitate.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.