Pentru indexActualitatePoliticaSliderSocialUltima ora
Iulian Popescu a votat
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2024/04/iulian-popescu-770x470.jpg)
Iulian Popescu, fostul prefect al județului Gorj, a votat la o secție din Târgu Jiu la primele ore ale dimineții. Iulian Popescu a fost însoțit de mai multe persoane și a declarat că a votat pentru o schimbare. Fostul prefect de Gorj a mai spus că este important ca oamenii să meargă la urne să își exercite dreptul constituțional de vot.