ActualitateCulturaPoliticaSănătateSliderSocialUltima ora
Accident pe strada General Tell
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2023/05/accident.jpg)
Astazi, în urmă cu puțin timp a avut loc un accident rutier în care a fost implicat un motociclist. La fața locului se au sosit un echipaj SMURD care îi acordă motociclistului îngrijiri medicale la fața locului.
Incidentul a avut loc pe strada General Christian Tell din municipiul Târgu Jiu. Vom reveni cu detalii.