ActualitateCulturaPoliticaSănătateSliderSocialUltima ora
Se asaltează pentru Zilele Municipiului
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2024/04/20240427_120930-780x470.jpg)
În zona din Narciselor se toarnă asfalt! Se fac pregătiri la noua locație unde se vor desfășura evenimentele dedicate municipiul Târgu Jiu! Mai exact se asfaltează o platformă în suprafață de peste un hectar chiar lângă parcul Narciselor, parc care încă nu a fost inaugurat. În această zonă își vor desfășura activitatea și comercianții care care vor veni cu ocazia evenimentelor organizate de municipalitate.