Subsolurile din municipiu,focar de infecție
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2021/05/gunoi-1.jpg)
Subsolurile din municipiul Târgu Jiu au devenit un adevărat focar de infecție. Cetățenii se plâng și spun că acestea nu mai pot fi folosite. Eduard Lădaru, consilierul local al municipiului a declarat că Romenescu dă dovadă de incompetență, atâta vreme cât subsolurile stau neigienizate.
Problemele se țin lanț în municipiul Târgu Jiu. Recent, Eduard Lădaru a ridicat problema subsolurilor care au ajuns adevărate focare de infecție.
Lădaru spune că această problemă domnește de multă vreme în municipiul Târgu Jiu, însă nici în prezent nu a fost rezolvată.
Consilierul local este de părere că această problemă putea fi rezolvată, însă primarul Marcel Romanescu a dat dovadă de incompetență în toți anii de când este la conducere.
Problemele din municipiul Târgu Jiu sunt tot mai multe și par să nu aibă sfârșit.