ActualitateCulturaPoliticaSănătateSliderSocialUltima ora
Atenție, cade tencuiala!
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2017/06/tencuiala-bloc-turn-1.jpg)
Pompierii au fost solicitați să intervină, in această dimineață, pe o stradă din Târgu Jiu, după ce tencuiala unui bloc a început să pice. Zona a fost împrejmuită pentru a nu exista pericol de accidente. Incidentul a avut loc pe strada Victoriei, din Târgu Jiu. În ultimele zile, pompierii au mai avut astfel de solicitări. Oamenii sunt sfătuiți să anunțe autoritățile atunci când observă o astfel de situație pentru a evita producerea unei tragedii.
https://youtu.be/7N64Pbu1NR4