Botez cu fast în Târgu Jiu
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2023/11/5b1bed77007f9f2690515ecf678b4f49-627x470.jpg)
Un botez cu mare fast a avut loc la un restaurant din Târgu Jiu! Nași au fost Bogdan de la Ploiești și Cristina Pucean. Atmosfera a fost întreținută de maneliști celebri precum Leo de la Roșiori și Costel Bijiu. La începutul acestui an, parinții micuțului botezat l-au rugat pe celebrul cântăreț, Bogdan de la Ploiești, și iubita sa, Cristina Pucean, să le fie alături și să accepte propunerea de a fi nașii copilului. Cei doi au acceptat, iar, seara trecută, la un restaurant din Târgu Jiu, a avut loc petrecerea cu fast. Invitații au făcut ploaie de bani peste maneliștii care au cântat la petrecere. Leo de la Roșiori și Costel Biju au cântat pentru invitați. Invitații s-au distrat impreună cu invitații de seamă până dimineața în zori.
https://youtu.be/DA5nnEdLddM
https://youtu.be/1V2WHCLKlyI