ActualitatePoliticaSliderUltima ora
Gorghiu și Veștea s-au întâlnit cu primarii din Gorj
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2023/10/gorghiu-si-vestea.png)
Alina Gorghiu și Adrian Veștea au avut o întâlnire și cu primarii din Gorj. Au fost invitați toți aleșii locali din județ, însă doar o parte dintre ei au dat curs invitației. Ministrul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației le-a înmânat primarilor prezenți la întâlnire documentele oficiale pentru investițiile în rețelele de gaz, proiect care vizează zeci de localități din județ.