ActualitateSliderUltima ora
Amendați după ce au spart strada
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2018/02/politia-locala-1.jpg)
O stradă din Târgu Jiu a fost spartă pentru executarea unor lucrări și a fost lăsată într-o stare deplorabilă. Șoferii care au circulat pe strada Victoriei din Târgu Jiu s-au plâns de gropile lăsate în asfalt, gropi care le-au afectat mașinile. Polițiștii locali au făcut verificări și au amendat cu 6.000 de lei firma care a executat lucrări în zonă și a lăsat gropile în asfalt.