ActualitateSliderSocialUltima ora
Vizită pe șantier
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2023/10/santier.jpg)
Vizită de lucru pe șantierul noii variante ocolitoare a municipiului Târgu Jiu! Prefectul județului Gorj, directorul DRDP Craiova și managerul proiectului au fost pe șantier și au inspectat stadiul lucrărilor. Concluzia? Noua variantă ocolitoare a municipiului Târgu Jiu va fi finalizată până la jumătatea anului viitor, în prezent fiind turnat asfalt pe 12 kilometri.