ActualitateSliderSocialUltima ora
Șoferițele “sancționate” cu o floare de 8 Martie
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2023/03/334946219_187873997331055_8070846599583864932_n.jpg)
Astăzi, 8 Martie, doamnele și domnișoarele, participante la trafic, au fost “sancționate” de către polițiștii rutieri cu flori, urări și recomandări de care trebuie să țină cont în circulația pe străzile publice. Gestul a devenit deja o tradiție, iar șoferițele au fost mai mult decât încântate să primească acest semn de apreciere și prețuire din partea reprezentanților Serviciului Rutier.