ActualitateSliderSocialUltima ora
Comuna Vladimir: a intrat cu mașina într-un stâlp și s-a oprit într-un gard
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20200417_110633-scaled-1.jpg)
Un bărbat de 54 de ani din comuna Vladimir, în timp ce se deplasa pe DC 44 Frasin, din direcția Vierșani-Frasin, a pierdut controlul direcției de deplasare, intrând într-un stâlp de electricitate și un gard de plăci din beton. Șoferul a fost rănit în urma impactului și a fost transportat la spital pentru acordarea de îngrijiri medicale. De asemenea, bărbatu a fost testat cu aparatul etilotest, rezultatul fiind negativ. Polițiștii continuă cercetările pentru a stabili cu exactitate cauzele și împrejurările producerii accidentului.