ActualitateSliderSocialUltima ora
Prins la volan cu permisul anulat
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2023/02/auto.jpg)
Un bărbat de 45 de ani din Târgu Jiu a fot depistat ieri în trafic, în timp ce conducea un autoturism, având anulat dreptul de a conduce. Bărbatul s-a ales cu dosar penal.
Un bărbat de 45 de ani din Târgu Jiu a fot depistat ieri în trafic, în timp ce conducea un autoturism, având anulat dreptul de a conduce. Bărbatul s-a ales cu dosar penal.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.