ActualitateSliderSocialUltima ora
Bărbat de 29 de ani din Dănești – s-a răsturnat cu mașina
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2022/06/masina-politie-noaptea.jpg)
În cursul acestei zile, pe raza localității Drăguțești a avut loc un eveniment rutier. Un bărbat de 29 de ani din Dănești, în timp ce se deplasa cu autoturismul din direcția Târgu Jiu – Rovinari a pierdut controlul acestuia, ieșind de pe partea carosabilă și răsturnându-se. Bărbatul a fost rănit în urma accidentului și transportat la spital. În urma testării cu aparatul etilotest, rezultatul a fost negativ.