ActualitateSliderSocialUltima ora
Program de colinde la Grădinița “Mihai Eminescu” Târgu Jiu
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2022/12/emi-ee.jpg)
Deși Grădinița “Mihai Eminescu” din Târgu Jiu se confruntă și în momentul de față cu un focar de varicelă, acest lucru nu i-a împiedicat pe cei mici să realizeze un frumos program de colinde de sărbători. Chiar dacă nu a existat posibilitatea organizării clasicei serbări la care să participe și părinții, copiii au susținut aceste activități în sălile de clasă, alături de cadrele didactice.