ActualitateSliderSocialUltima ora
Oprirea ta 2 în 1: alimentezi, faci cumpărături și-ți vezi de drum!
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2022/09/1.-MyAuchan-Petrom-martie-1440x811.1647433842.jpeg)
Am deschis magazinele MyAuchan în stațiile Petrom din județul Gorj! Dacă ești cu mașina poți să cumperi tot ce ai nevoie pentru drum sau pentru acasă, unde te așteaptă o varietate de până la 1800 de produse, calitate, prospețime, prețuri bune și servicii utile. De asemenea, până pe 30 septembrie, ai parte și de reduceri de peste 40% la o selecție de produse.
Magazinele MyAuchan din stațiile Petrom sunt deschise non-stop și sunt amplasate în localitățile Ciupercenii de Olteț, Rovinari, Târgu Cărbunești și Târgu Jiu. Vino să descoperi oprirea ta 2 în 1: alimentezi, faci cumpărături și-ți vezi de drum!