ActualitateUltima ora
A ieșit din spital și a intrat în arest
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2018/01/politie-1.jpg)
Din spital în arest. Este vorba despre un bărbat în vârstă de 37 de ani din Rovinari. Acesta a fost complice în scandal monstru ce a avut în urmă cu câteva zile în fața unui local din municipiul Targu Jiu. În urma altercației, rovinăreanul a ajuns pe patul de spital, însă nu pentru mult timp. După externarea din spital, acesta a fost dus în arestul poliției.