ActualitateUltima ora
Anton Anton, indiferent la problemele CEO
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2018/02/Anton-Anton.jpg)
Supărare mare în rândul liderilor de sindicat din minerit. Motivul este declarația ministrului Energiei Anton Anton, care în urma vizitei pe care a avut-o săptămâna trecută în Gorj, a afirmat că nu îl privesc problemele legate de condițiile de muncă din CEO și că cel care se face responsabil pentru acest lucru este Sorinel Boza, managerul complexului.