ActualitateUltima ora
A murit călcat de tren
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2018/06/vlcsnap-error738.png)
Incident tragic, seara trecută, în gara din Târgu Jiu. Un bărbat în vârstă de 50 de ani din Drăguțești și-a găsit sfârșitul sub roțile unui tren. Gorjeanul a murit după ce a sărit din vagonul aflat în mers. Bărbatul și-a dat seama că a greșit trenul și a vrut să coboare. Trenul venise de la Petroșani, a staționat puțin timp la Târgu Jiu și își continua deplasarea spre Craiova. Cei care și-au dat seama de nenorocire au fost călătorii și mecanicul locomotivei. Vă avertizăm ca urmează imagini cu un puternic impact emoțional!