Actualitate
Troleele circulă și de Anul Nou
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2017/12/troleu.jpg)
Autobuzele și troleele, care asigură transportul în comun, în Târgu Jiu, vor circula și în zilele libere. Societatea de transport a aprobat graficul curselor pentru Anul Nou.
Autobuzele și troleele, care asigură transportul în comun, în Târgu Jiu, vor circula și în zilele libere. Societatea de transport a aprobat graficul curselor pentru Anul Nou.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.