Actualitate
La furat de băutură
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2017/11/alcool.jpg)
Un bărbat din Dragotești a fost prins, după ce a furat mai multe sticle de băuturi alcoolice, dintr-un magazin. Bătrânul nu s-a mulțumit cu puțin, asupra lui fiind găsite sticle de băutură în valoare de 135 de lei.
Un bărbat din Dragotești a fost prins, după ce a furat mai multe sticle de băuturi alcoolice, dintr-un magazin. Bătrânul nu s-a mulțumit cu puțin, asupra lui fiind găsite sticle de băutură în valoare de 135 de lei.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.