Actualitate
Trage ponoasele după protest
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2017/11/politia-locala.jpg)
Șeful Poliției Locale se răzbună pe angajații care au ieșit în stradă. Este acuzația pe care o aduce liderul Sindicatului Pro Lex, Stelian Mihu, care s-a trezit în Comisia de Disciplină pentru că a întârziat cu depunerea unui raport. În realitate, spune el, trage ponoasele pentru că a fost motivul pentru care primarul Marcel Romanescu a solicitat audit la Poliția Locală.