Actualitate
Must gratuit pentru târgujieni
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2017/10/vlcsnap-2017-10-09-12h51m31s453.png)
Mii de persoane au participat la Festivalul Toamnei de la Târgu Jiu. Cele două piețe din municipiu s-au transformat în adevărate furnicare, iar, în centrul orașului, oamenii au primit cănuțe din lut pline cu must. Cum muzica nu putea lipsi de la eveniment, Ansamblul Doina Gorjului a întreținut atmosfera, iar autoritățile s-au prins în horă alături de participanți.