Ultima ora
Angajații unei primării din Gorj nu și-au mai primit salariile de trei luni
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2017/07/furt-bani.jpg)
Zeci de angajați de la Primăria Stănești și serviciile subordonate se uită lung după salarii în fiecare lună. Din luna iulie, nu au mai primit niciun leu. Chiar și-așa, oamenii vin la serviciu și își fac treaba, în speranța că va fi rezolvată cât mai repede această situație.
Cum s-a ajuns în această situație, vedeți la Jurnalul Gorj TV de la ora 18.00.