Actualitate
Conductă de apă, spartă în parc
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2017/09/vlcsnap-2017-09-04-17h24m20s077.png)
O conductă de apă s-a spart în Parcul Central chiar în apropierea clubului vârstei a treia unde merg pensionarii din oraș. Oamenii au povestit că s-au trezit cu apa peste ei. La fața locului, au fost chemați reprezentanții Aparegio. Chiar dacă apa a inundat o parte din locul în care merg să se relaxeze, pensionarii din zonă au continuat partidele de șah sau table.