Ultima ora
Social democrații amănă luarea unei decizii după eșecul de la parțiale
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2017/06/primaria-targu-jiu.jpg)
Concediile amână orice analiză în sânul Partidului Social Democrat. Dat fiind faptul că foarte mulți social democrați sunt în concediu în această perioadă, liderul partidului a luat decizia de a analiza eșecul de la alegerile parțiale tocmai la toamnă. Tot pentru atunci au fost amânate și discuțiile cu aleșii locali din Motru și Drăguțești care nu au respectat alianța PSD – ALDE.
Explicații, la Jurnalul Gorj TV.