Ultima ora
100 de milioane de euro ar putea ajunge la primăriile din Gorj
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2017/06/florin-carciumaru-09.02-.jpg)
Primarii care au depus proiecte prin Programul Național de Dezvoltare Locală primesc o veste bună. Au fost aprobate foarte multe proiecte. Valoarea totală a fondurilor care vor fi atrase în județul Gorj este de peste 100 de milioane de euro. În câteva zile, comisia care a analizat proiectele va afișa rezultatele pentru fiecare primărie în parte.
Amănunte, la Jurnalul Gorj TV din această seară.