Ultima ora
Un salvator din cadrul ISU se pensionează după aproape 26 de ani de intervenții
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2017/06/IMG-20170630-WA0005.jpg)
După mii de intervenții și vieți salvate din foc, unul dintre salvatorii de bază de la ISU Gorj se pensionează! Plutonierul adjutant Stelian Bălașa și-a luat rămas bun, astăzi, de la instituția care i-a fost a doua casă. Bălașa și-a petrecut aproape 26 de ani în cadrul ISU și a făcut parte din structurile de intervenție.
Amănunte, la Jurnalul Gorj TV din această seară.