Ultima ora
Cine este noul antrenor al Pandurilor
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2017/06/stefan-nanu.jpg)
Ștefan Nanu este noul antrenor al echipei Pandurii Târgu Jiu, dacă aceasta va evolua în sezonul viitor în Liga a II-a. Acesta a avut deja primul antrenament, în această dimineață. 20 de fotbaliști au participat la pregătire.
Ca antrenor a trecut pe la Minerul Motru, Minerul Costești, apoi la Universitatea Craiova și Farul Constanța, în ultimii ani antrenând echipe din Olanda.
Amănunte, la Jurnalul Gorj TV.