Ultima ora
Polițiștii au găsit-o pe minora dispărută
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2017/06/DGASPC-Gorj-impactingorj-com.jpg)
Minora dată dispărută, ieri, a fost găsită de polițiști! Tânăra, în vârstă de 17 ani, a fost identificată în timp ce se afla pe bulevardul Ecaterina Teodoroiu. În urma verificărilor s-a stabilit că, pe timpul dispariției, minora nu a comis şi nu a fost victima vreunei infracţiuni, fiind dispusă revocarea urmăririi. De asemenea s-a luat măsura internării acesteia în Centrul de Primire Minori în Regim de Urgenţă Târgu-Jiu, fiind consiliată de personalul de specialitate din cadrul DGASPC.