Actualitate
Condescu: „Moral, eu am câștigat procesul!”
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2017/06/646x404.jpg)
Marin Condescu a făcut apel la decizia magistraților de la Tribunalul Olt care l-au condamnat la trei ani de închisoare cu suspendare. Chiar dacă nu va avea parte de o sentință favorabilă, Condescu susține că din punct de vedere moral, el a câștigat acest proces. Condescu a fost achitat pentru infracțiunile de spălare de bani și delapidare pentru că au fost retrase plângerile.