Ultima ora
A votat și prefectul
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2017/06/vot-florescu.jpg)
Prefectul de Gorj, Ciprian Florescu, a votat la secția amenajată în incinta Casei de Cultură. Florescu a declarat că a votat pentru continuarea proiectelor și investițiilor.
Prefectul de Gorj, Ciprian Florescu, a votat la secția amenajată în incinta Casei de Cultură. Florescu a declarat că a votat pentru continuarea proiectelor și investițiilor.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.