Ultima ora
Ion Călinoiu s-a instalat în noul birou
![](https://gorjtv.ro/wp-content/uploads/2017/06/vlcsnap-2017-06-06-16h58m45s715.png)
Ion Călinoiu s-a instalat în noul birou! De astăzi, fostul președinte al Consiliului Județean conduce Serviciul de Gospodărire a Apelor Gorj. Susține că va face față cu brio acestei funcții. Dacă va fi nevoie, va face și schimbări, însă, astăzi, a făcut o ședință cu subalternii pentru a cunoaște problemele instituției.
Care sunt planurile sale, aflați, în această seară, la Jurnalul Gorj TV de la ora 18.00.