Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
ActualitateSliderSocialSportUltima ora

Al treilea meci în Liga Națiunilor, a treia victorie a „TRICOLORILOR”

A treia victorie pentru naționala României în Liga Națiunilor! „TRICOLORII” au obținut o victorie fabuloasă de 3-0 împotriva naționalei Ciprului.

Denis Man a deschis scorul în minutul 16 al partidei din Cipru! Răzvan Marin a  înscris în minutul 25 pentru un 2-0, iar meciul s-a încheiat cu un fabulos 3-0, gol marcat de Radu Drăgușin în minutul 36.

Suporterii „generației de suflet” au dominat tribunele arenei din Cipru, iar acest lucru i-a făcut pe „tricolori” să se simtă ca acasă. Naționala României are o susținere uriașă indiferent unde joacă pentru că romanii îi susțin și iau cu asalt toate tribunele. La finalul meciului din această seară împotriva Ciprului, suporterii României au aprins blițurile telefoanelor și au făcut o atmosferă de neuitat pentru „generația de suflet”.

Peste trei zile, pe 15 octombrie, „Tricolorii” vor juca împotriva Lituaniei.