Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
ActualitateSliderSocialSportUltima ora

“O victorie de suflet cu Kosovo în debutul Ligii Națiunilor!”

“Tricolorii” câștigă primul meci în debutul Ligii Naţiunilor cu un scor detașat de 3-0 împotriva lui Kosovo!

După un început echilibrat, România a crescut presiunea asupra adversarilor și a reușit să deschidă scorul în minutul 40, unde primul gol a fost marcat de Dennis Man. După pauză, Kosovo a încercat să revină în meci și să restabilească echilibrul, dar apărarea României s-a dovedit solidă și bine organizată. În cea de-a doua repriză, Răzvan Marin a marcat în minutul 51, iar Denis Drăguș a marcat în minutul 82 cel de-al treilea gol, închizând tabela.

Mircea Lucescu, selectionerul echipei de suflet, marchează debutul celui de-al doilea mandat pe banca naționalei cu o victorie superbă.